Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

7-8 lipca 2018 Andrychów obchodził swoje święto. Z tej okazji odbyły się liczne koncerty i przygotowano mnóstwo atrakcji. Pogoda dopisała: słońce towarzyszyło nam każdego dnia.

Sobota upłynęła pod znakiem koncertów. Bez wątpienia największą publiczność zgromadzili Panowie z zespołu Weekend. Tłumy szalały śpiewając z wokalistą wszystkie piosenki. Po energetycznym koncercie, mogliśmy pobujać się w rytmach reagge GUTKA oraz przy mocniejszym graniu andrychowskich muzyków z Max Corner Crew. Wieczór zakończyliśmy przy dzwiękach pop/rock i indie w wykonaniu przystojniaków z Ostatni w Raju.

W niedzielę całe rodziny przybyły na plac Mickiewicza, aby wspólnie pośpiewać z Kapelą Wujka Jaśka i Marysią Walczak z LO w Andrychowie, dzieci i dorosłych zabawiał Teatr Edukacyjny GABI ART.

Do wspólnej zabawy "dużych i małych" zaprosiły Dzieci z Brodą, dając rewelacyjny koncert. Andrychowska publiczność nie zawiodła podczas występu Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL Andrychów. Niedzielny wieczór zakończyło m.in „'O Sole Mio” w wykonaniu Chóru Misericordias Domini.

Oryginalną atrakcją, którą mogliśmy się cieszyć podczas Dni Andrychowa były frykasy z Food Trucków. Mieszkańcy mogli skosztować przepysznych burgerów, kołaczy czy włoskiej pizzy. Mogliśmy również podziwiać wystawę prac Stowarzyszenia Grupa Twórców MY. Imprezę poprowadził Krystian "KRIS" Kojder.

Najmłodsi uczestnicy imprezy z przyjemnością korzystali z dmuchanych placów zabaw, malowania buziek. W powietrzu unosiły się kolorowe balony oraz zapach waty cukrowej.

Podczas eventu po raz pierwszy została wydzielona strefa dla osób niepełnosprawnych.

Sponsorem Dni Andrychowa była Elektrociepłownia Andrychów Sp. z o.o., a partnerem wydarzenia Tartak Rzyki Dorota Młynarczyk.

Patronat Honorowy: Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak

Źródło.: www.radioandrychow.pl


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Beskidzka24.pl


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: Nowiny Andrychowskie


Foto: z Archiwum Orkiestry


Foto: Dzieci z Brodą


Foto: Dzieci z Brodą


Foto: GT My