Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

12.04 – 17.05 (w godzinach otwarcia placówki*)

WYSTAWA POKONKURSOWA | Prace plastyczne uczestników II Konkursu Plastycznego „Jarmark Sztuki Wrażliwej”

Pokonkursowa wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z II Konkursu Plastycznego „Jarmark Sztuki Wrażliwej” – zorganizowanego przez Fundację „Promyczek” w 2020 roku. „JSW” nawiązuje do literatury, poezji bądź sztuki twórców z całego powiatu Wadowice. Inspiracją do wykonania prac konkursowych w 2020 r. były „słowo oraz postać Jana Pawła II i jego miłość do ludzi oraz sztuki”.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ważne informacje!

(*) Jeśli – wprowadzone od 20.03 do 9.04.2021 r. – obostrzenia dotyczące przeciwdziałania rozwojowi COVID-19 zostaną przedłużone, planowane w naszych placówkach wystawy zostaną zaprezentowane w formie zdjęć i/lub filmów, m.in.: na stronie internetowej archiwum.kultura.andrychow.eu lub kanale YouTube Kultura Andrychów.

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).