Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Do 9 kwietnia (w godzinach otwarcia placówki*)

WYSTAWA PRAC Z I GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „SŁÓWKO W RAMIE”

Wystawa pokonkursowa – ekspozycja prac uczestników konkursu, zorganizowanego w 2020 r. przez CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury im. Romana Prystackiego w Zagórniku.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

19.04 – 14.05 (w godzinach otwarcia placówki*)

WYSTAWA | „PO ZIELONEJ STRONIE”

Wystawa organizowana z okazji Światowego Dnia Ziemi (22 kwietnia). Od 19 kwietnia do 14 maja w WDK im. R. Prystackiego w Zagórniku prezentowane będą interesujące fotografie – których autorką jest Iwona Madeja – oraz nietuzinkowe prace uczestników zajęć plastyczno-technicznych organizowanych w WDK w Zagórniku w sezonie kulturalnym 2020/2021.

 

IWONA MADEJA – absolwentka Studium Fotograficznego Politechniki Krakowskiej autoryzowanego przez Instytut Zabytków Wydziału Architektury.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

 

Ważne informacje!

(*) Jeśli – wprowadzone od 20.03 do 9.04.2021 r. – obostrzenia dotyczące przeciwdziałania rozwojowi COVID-19 zostaną przedłużone, planowane w naszych placówkach wystawy zostaną zaprezentowane w formie zdjęć i/lub filmów, m.in.: na stronie internetowej archiwum.kultura.andrychow.eu lub kanale YouTube Kultura Andrychów.

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).