Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

14.04 – 16.05 (w godzinach otwarcia placówki*)

PAPIEROWY SPACER | Wystawa prac z I Gminnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „SŁÓWKO W RAMIE”

Wystawa pokonkursowa – ekspozycja prac uczestników konkursu, zorganizowanego w 2020 r. przez CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury im. Romana Prystackiego w Zagórniku.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Ważne informacje!

(*) Jeśli – wprowadzone od 20.03 do 9.04.2021 r. – obostrzenia dotyczące przeciwdziałania rozwojowi COVID-19 zostaną przedłużone, planowane w naszych placówkach wystawy zostaną zaprezentowane w formie zdjęć i/lub filmów, m.in.: na stronie internetowej archiwum.kultura.andrychow.eu lub kanale YouTube Kultura Andrychów.

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

 

16.04 (piątek)

Wyniki XV Gminnego Konkursu Piosenki dla Przedszkolaka „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W KRÓLESTWIE BAJEK” on-line…

Opublikowanie filmu z werdyktem Jury – na kanale YouTube Kultura Andrychów oraz na stronie www.archiwum.kultura.andrychow.eu