Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego filmu z udziałem zaproszonych gości, który zawiera: Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu i szczególny Program słowno-muzyczny, składający się z ujmujących prezentacji konkursowych LAUREATÓW, przeplatanych zachwycającymi utworami w wykonaniu KAROLINY FRYT.

Wszystko pięknie łączy się w pełen refleksji, wzruszający przekaz… Polecamy!

Gratulujemy Laureatom! Dziękujemy wszystkim Uczestnikom Konkursu! Jesteśmy pełni podziwu dla trudu włożonego przez Dzieci, Wychowawców, Rodziców i Opiekunów w realizację nagrań... Doceniamy przygotowania do tegorocznej edycji, która po raz pierwszy (i miejmy nadzieję – ostatni) przybrała formułę on-line...

 

W Konkursie zorganizowanym przez CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury im. Romana Prystackiego w Zagórniku udział wzięło 90 uczestników z Gminy Andrychów. Przedmiotem Konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowanej dowolnym dziełem literackim. Zachęcaliśmy uczestników, by za motyw przewodni swojej pracy wybrali dowolny cytat z dzieła literackiego pt.: „Mały Książę” autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego w związku z przypadającą 120-rocznicą urodzin autora.

18 grudnia 2020 r. w WDK im. Romana Prystackiego w Zagórniku Jury dokonało oceny nadesłanych prac konkursowych. Przyznając nagrody i wyróżnienia Jurorzy kierowali się przede wszystkim zgodnością pracy z tematem, oryginalnością, estetyką wykonania oraz indywidualnym charakterem pracy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej...