Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

RAZ DWA TRZY | 30 LAT JAK JEDEN KONCERT!

Uwaga NOWY termin Koncertu Raz Dwa Trzy w Andrychowie!

W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią COVID-19 informujemy, że planowany w terminie 23.04.2021 r. koncert w andrychowskim MDK odbędzie się w innym terminie.

NOWY TERMIN wydarzenia to 3.09.2021 r. (piątek ) godzina 19.00. Bilety zakupione na 23 kwietnia 2021r. oraz na 11 grudnia 2020 r. zachowują swoją ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań z Państwa strony.

Szczegółowe informacje na temat ewentualnych zwrotów zakupionych biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

CKiW w Andrychowie

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze, trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

www.zespolrazdwatrzy.pl

Ceny biletów: 49 zł (sala widowiskowa, rząd I – V), 39 zł (sala widowiskowa, rząd VI – XVIII, balkon). Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, godz. 8.00 – 18.00, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Bilety online: www.archiwum.kultura.andrychow.eu

Organizator:

CKiW w Andrychowie

Patronat medialny:

Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie

Gazeta i portal MamNewsa.pl

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do MDK w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz). Regulamin imprezy: www.archiwum.kultura.andrychow.eu

Więcej o Artystach...

RAZ, DWA,TRZY…

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w tym roku obchodzą 30-lecie swojego istnienia!

Pojawiają się ze swoją muzyką na wielkich festiwalach, imprezach plenerowych, w salach koncertowych domów kultury, teatrów i filharmonii, w klubach muzycznych, a także w obiektach sakralnych.

Zespół od trzydziestu lat, a od dwudziestu siedmiu w niezmienionym składzie, nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą.

Skład zespołu:

Adam Nowak – gitara, śpiew

Grzegorz Szwałek – pianino elektroniczne, akordeon

Jacek Olejarz – perkusja

Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna

Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas

Gość na stałe: Tadek Kulas – trąbka

ADAM NOWAK

Lider grupy muzycznej lub inaczej-kierownik polityczny grupy „Raz, Dwa, Trzy”. Kompozytor, autor tekstów, wokalista, gitarzysta. Urodzony 28.09.1963 r. w Poznaniu. Zamieszkały w Toruniu. Prywatnie żonaty, ojciec czworga dzieci. Z życiorysu wynika, że prowadził życie nieustabilizowane. Pracując w rożnych zawodach ciągle szukał tego najbardziej uniwersalnego. Z wykształcenia technik żywienia zbiorowego był m.in. kelnerem i garderobianym, aż w końcu na początku lat 90-ych postanowił tworzyć i śpiewać. Ceni wyrazistych poetów: Villona, Brechta, Brodskiego, Szymborską, ks. Twardowskiego, jak również charyzmatycznych wykonawców piosenek: Wysockiego, Waitsa, Piaf, Cohena i innych.

„Mógłbym śpiewać o miłości, ale po co skoro większość robi to z lepszym, czy gorszym skutkiem. Piszę i śpiewam o swoich wątpliwościach na temat różnych pewności, których nabrałem do tej pory.” Jego postawa sugeruje, że nie potrzeba niczego udowadniać. Wystarczy szukać i robić to, co ma się do zrobienia.

Więcej informacji o Raz, Dwa, Trzy znajdziesz na stronie www.zespolrazdwatrzy.pl